ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Месторабота: София / България
Работно време: Пълно
Договор: Трудов
Описание

Софсток е частна българска компания, официален представител и дистрибутор на световноизвестни марки топли и алкохолни напитки и хранителни продукти за българския пазар като кафе Lavazza, чайовете Twinings и Ronnefeldt, продуктите на Bacardi Martini и Русский Стандарт Водка и др.
В момента имаме вакантна позиция в централния офис компанията в София за:

Изисквания към кандидата:
* Висше/средно икономическо образование (Счетоводство и контрол);
* Опит като оперативен счетоводител минимум 3 години;
* Прецизност, отговорно отношение към работата, способност за приоритизиране, лоялност;
* Умения за работа в екип и в динамична среда.
* Компютърни умения:
- работа със счетоводен софтуер
- отлично боравене с продуктите на MS Office (предимно Excel)
- опит с Microsoft NAVISION и ТРЗ програми (Омега) ще се счита за предимство;

Задължения:
* Текущо счетоводно отразяване на счетоводни документи;
* Осчетоводяване на основни средства, стоки и запаси;
*Водене и контрол на сервиз за кафе машини и склад;
*Участва в осъществяване на контрол и инвентаризация на стоково-материални запаси
* Изготвяне на вътрешно-фирмени справки и отчети за ръководството;
* Комуникация с клиенти относно финансовия им статус;
* Спазване на фирмените стандарти и политика;
* Други, присъщи на позицията

Нашето предложение:
* Постоянен трудов договор със СОФСТОК ЛТД ООД със срок на изпитване 6 месеца.
* Вътрешно обучение
* Много добро възнаграждение
* Социални придобивки

Местоработата е в гр. София, ж.к. „Дружба”.

Ако разпознавате себе си в горното описание и бихте искали да се присъедините към екипа ни, изпратете CV по указания начин.
Кандидатурите ще се разглеждат при спазване на условията на ЗЗЛД.
Ще се свържем само с подходящите кандидати.

Желани езици
  • Български